Akrilik Mutfak

Mutfak dolaplarına mükemmel, pürüzsüz bir doku ve parlaklık kazandıran akrilik yüzeyler mutfağa canlılık ve hareket kazandırmaktadır. Heyecan verici bir mutfak yaratmak ve malzemesiyle, tasarımıyla size özel bir mekan olsun istiyorsanız değişik renk seçenekleriyle birlikte tasarlayacağımız akrilik mutfak dolapları koleksiyonumuza bir göz atmanızda yarar var.

İç mimarlık ve dekorasyon alanında faaliyet göstererek başladığımız ticari hayatımıza, güçlü kadromuzla daha da yenilenerek inşaat sektörünün diğer alanlarında da hizmet vermeye devam etmekteyiz. Mutfak dolapları imalatıyla ürün yelpazemizi genişleterek mutfak dekorasyonu alanında daha yaşanabilir mekanlar yaratmak ve mekanı kullananların mutlu olacağı bir ortam hazırlamak öncelikli hizmetlerimiz arasındadır.

Neden Akrilik Dolaplar Tercih Edilmeli?

Öncelikle akrilik mutfak dolabı yüksek parlak renkleriyle üstün standartlarda imal edilir ve temizlemesi kolaydır. Hanımların sıklıkla tercih ettiği, görünüş ve kullanım açısından rahatlık sağladığı akrilik mutfak dolapları, sağlamlığı ve çizilmeye karşı koruma sağlaması nedeniyle en çok tercih edilen dolaplar arasında yer almaktadır.

Akrilik Kapakta Model Yapılabilir Mi?

Akrilik 1 mm ve 2 mm kalınlığında bir uygulama olduğu için yüzeyi kalınlaştırmakta ve bu yüzden de fonksiyonel mutfak imalatlarında kapak model yapımını mümkün kılmamaktadır.

Akrilik çok dayanıklı ve dolaplardaki parlak yüzeyiyle şık bir ortam yaratmaktadır. Kapaklarda özellikle krom aksesuar uygulamalarıyla harika bir görünüm kazanmaktadır.

Akrilik Dolap Sadece Mutfaklarda Mı Kullanılır?

Cümlemizi uzatmadan bu soruya direkt olarak hayır dememiz gerekiyor. Öncelikle bilinmelidir ki akrilik kapak temizliği kolaylığı ve sağlamlığı ve parlaklığı onun sadece mutfaklarda kullanımıyla sınırlı kalmasına engel değildir. Banyolarda daha temiz ve ferah bir görünüm için tercih sebebidir. Yine yatak odalarınızda da akrilik dolap ve kapaklarını kullanabilirsiniz. Bunun yanında kapı girişlerine portmanto olarak yaptırdığınızda çok şık bir mobilya ile misafirlerinizi karşılayabilirsiniz. Islak zemin ortamları yanında salon mobilyalarınızda, genç odası mobilyalarında da güvenle akrilik dolap seçeneklerini düşünebilirsiniz. Ancak firma olarak ürünlerimiz arasında yer alan mutfak projesi imalatlarımız önceliklidir.

Akrilik mutfak dolapları ve mutfak aksesuarları konutlarda, mağaza ve ofislerde, hastanelerde çok rahatlıkla kullanılabilecek dolaplardır. Sizlerin talepleri doğrultusunda hazırlayacağımız mutfak projesi seçenekleri ile size özel işlevsel mutfak tasarım fikirleri geliştirerek, renk ve tasarım değişikliğine katkı sağlamanıza olanak vermekteyiz.

Raydolap Sistemleri ve Aksesuarları

Mutfaklarınız için imal ettiğimiz akrilik dolaplarınızda kullanacağınız raydolap sistemleri ve mutfak aksesuarları da dolabınıza kalite ve kullanım kolaylığı katacaktır. Mutfak malzemelerinin doğru bir şekilde yerleştirilmesi bu açıdan çok önemlidir. Dolapların rahat bir şekilde hareket etmesi, kapakların açılır kapanırlığının kullanışlı olması ve tabii ki ray sistemlerinin aktif çalışması dolaplarda aranan özelliklerin başında gelir. Her ne kadar bu sistemler mutfak fiyatları açısından artı maliyet gibi gözükse de, firma olarak kaliteden ödün vermemekteyiz.

Mutfağınızda projelendirme aşamasında gereksiz ve ölü alanlar oluşturulmamasına dikkat edilmektedir. Özellikle köşeli, kirişli alanlarda kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında alanın tam verimli kullanılmaması sorunu bulunmaktadır. Sizler için tasarlayacağımız mutfak dolabı modellerinde alanın her metrekaresinin kullanılabileceği rahatlık ve şıklıkta imalatlar yapacağımızın garantisi firma anlayışımızın vazgeçilmez bir unsurudur.

Akrilik Dolapların Temizliği Nasıl Yapılır?

Daha önce de anlattığımız gibi akrilik yüzeyler parlak ve çizilmeye karşı dirençlidir. Dolaplarınızın içini elektrik süpürgesiyle çekebilir, kapak yüzeyleri iyice sıkılmış bir temizlik besiyle temizleyebilirsiniz. Çıkmayan lekeler için temizleme spreylerini yüzeye püskürterek temizliğini yapabilirsiniz. Kaliteli ve parlak bir yüzey olduğu için, kapak yüzeylerine yine de ağır aşındırıcı tel ve bulaşık süngerlerinin sert yüzeyleri sürülmemelidir. Ağır kimyasal içeren temizlik ürünleri yüzeyin parlaklığına zarar verebilir.

Avantajları Nelerdir?

Dolaplarda kullanılan ve akrilik kapak malzeme açısından oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Günlük kullanımda rahatlığının yanı sıra çizilmez özelliği en büyük avantajdır. Sizin seçeceğiniz akrilik renkleri dolaplarda ve kapaklarda uygulayabilmekteyiz. Bununla birlikte çok fazla parlak yüzeyi sevmeyenler için akrilik mutfak çeşitleri arasında mat renkli ürünlerimiz de mevcuttur. Mutfaklarınızda kullanacağınız dolaplardaki akrilik kapak temizliği son derece basit ve kolay olacaktır. Boya türlü ve melamin türlü kaplama seçenekleri olan akrilik kapaklar bu kaplamalarla güçlendirildiği için sağlam bir yapıya kavuşmaktadır. İç yüzü ve dış yüzü 2 mm kalınlığında kaplama olan akrilik kapaklar yurt dışından ithal edildiğinden fiyat olarak da biraz farklıdır.

Avantajlarını şöyle sıralayacak olur isek;

Dezavantajları Nelerdir?

Anlaşılacağı üzere dezavantaj olarak ortaya koyabileceğimiz herhangi bir olumsuz tarafı bulunmamaktadır. Uzun yıllar güvenle kullanabilir, ilk günkü gibi sağlam ve temiz durumda kalır.

Çatlamaya dayanıklı akrilik dolaplar kararmaz, laminasyon yapmazlar ve zamanla solmazlar. Sorunsuz ve pürüzsüz görünümleri ile canlılıklarını sürekli korurlar. Evinizde veya ofisinizde yapacağınız mutfak tadilatı çalışmalarınızda firmamızla iletişime geçerek proje ve imalat süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda yerinde yapacağımız ön keşif ile projelendirme çalışması ile mekanınıza ait mutfak yerleşimini birlikte hazırlayabiliriz.

Sipariş ve Teslim Süreci Nasıl İşlemektedir?

Yeni mutfak yaptırma gibi bir düşünceniz olduğu zaman, ayrıca müteahhitlik firmalarının büyük site ve apartman inşaatlarının mutfak yapımları için internet sitemizin Keşif Oluştur arayüz sayfasından ön keşif ve görüşmeler için randevu alabilirsiniz. Sabah saat 10:00 ile akşam saat 21:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. Randevu istek sayfamızda sizden size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri istenmektedir. Keşif ile verilen fiyat teklifi hizmetimiz sadece İstanbul bölgelerini kapsamaktadır. Randevu gün ve saatinde mutfağınıza uygun gerekli projelendirme çalışmasını yapacak uzman ekibimiz adresinize gelerek istek ve talepleriniz doğrultusunda en kullanışlı mutfak tasarımını sizinle paylaşacak ve yine en uygun fiyatı size sunacaktır.

Sipariş ettiğiniz mutfak dolabınız mekanın büyüklüğü ve küçüklüğüne göre, ayrıca sizin özel istek ve taleplerinize göre en kısa zamanda imal edilerek, sizin de müsait ve uygun olduğunuz bir gün teknik personelimizce yerine montajı yapılacaktır. Montaj esnasında evinizin diğer odalarının toz olmamasına ve kirlenmemesine özen gösterilecektir. Montaj işlemi bittikten sonra mutfağınız size teslim edilecek, geride bırakılan malzeme ve imalat artıkları yine personelimiz tarafından temizlenecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Sipariş alıp, montajımızı yaptıktan sonra firma olarak işimiz bitmiyor. Bizden aldığınız hizmetten memnun kalmanız ve memnuniyetinizi belirtmeniz firmamızın kendini yenilemesi, geliştirmesi ve başarısında sürekliliğin sağlaması açısından önemlidir. İmalat sonrası da sizin her türlü istek ve talepleriniz tarafımızdan değerlendirilecektir.

 
Fiorentemutfak.com bir markasıdır.