Akrilik Mutfak

Amerikan, Fransız ve İngiliz dekorasyon stillerini yansıtan country dekorasyonda amaç;

Sipariş ve Teslim Süreci Nasıl İşlemektedir?

Yeni mutfak yaptırma gibi bir düşünceniz olduğu zaman, ayrıca müteahhitlik firmalarının büyük site ve apartman inşaatlarının mutfak yapımları için internet sitemizin Keşif Oluştur arayüz sayfasından ön keşif ve görüşmeler için randevu alabilirsiniz. Sabah saat 10:00 ile akşam saat 21:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. Randevu istek sayfamızda sizden size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri istenmektedir. Keşif ile verilen fiyat teklifi hizmetimiz sadece İstanbul bölgelerini kapsamaktadır. Randevu gün ve saatinde mutfağınıza uygun gerekli projelendirme çalışmasını yapacak uzman ekibimiz adresinize gelerek istek ve talepleriniz doğrultusunda en kullanışlı mutfak tasarımını sizinle paylaşacak ve yine en uygun fiyatı size sunacaktır.

Sipariş ettiğiniz mutfak dolabınız mekanın büyüklüğü ve küçüklüğüne göre, ayrıca sizin özel istek ve taleplerinize göre en kısa zamanda imal edilerek, sizin de müsait ve uygun olduğunuz bir gün teknik personelimizce yerine montajı yapılacaktır. Montaj esnasında evinizin diğer odalarının toz olmamasına ve kirlenmemesine özen gösterilecektir. Montaj işlemi bittikten sonra mutfağınız size teslim edilecek, geride bırakılan malzeme ve imalat artıkları yine personelimiz tarafından temizlenecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Sipariş alıp, montajımızı yaptıktan sonra firma olarak işimiz bitmiyor. Bizden aldığınız hizmetten memnun kalmanız ve memnuniyetinizi belirtmeniz firmamızın kendini yenilemesi, geliştirmesi ve başarısında sürekliliğin sağlaması açısından önemlidir. İmalat sonrası da sizin her türlü istek ve talepleriniz tarafımızdan değerlendirilecektir.

 
Fiorentemutfak.com bir markasıdır.