HAKKIMIZDA

ZM DEKORASYON

ZM DEKORASYON 1998 Yılında İç Mimarlık ve Dekorasyon alanlarında faaliyete başlayarak, yönetimi ve kadrosu ile güçlü bir yapıya ulaşmıştır. Kısa sürede kendini geliştirip, İnşaat sektörünün tüm alanlarında hizmet vermeye başlayan firmamız; günden güne hızla gelişen teknolojiyi de takip ederek her geçen gün farklı projelere imza atmaktadır.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

ZM DEKORASYON 1998 Yılında hizmete başlayarak, kalitesi ve güçlü kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kalite yolculuğumuzu sürekli iyileştirerek, etkili müşteri ilişkileri, çevre ve insan dostu yaklaşımlarla yakaladığımız güveni; tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızın memnuniyeti ile birleştirerek mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Müşterilerimizin yaşam tarzlarına uygun projeler tasarlamak ve uygulamak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ile başlar; bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortakları, müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu eder. Müşterinin devamlı değişen ihtiyaçlarının farkında olup, özgün tasarımlarımız sayesinde her zaman estetik ve kaliteden ödün vermeyen ürünler ve özgür seçim olanakları sunarız. Müşterilerimizin yaşamındaki her faaliyetine değer katarız. Müşterimiz açısından fiyat, kalite ve uygulama sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunar, iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenen, çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan, şeffaf yönetilen, çevre ve yasalara saygılı olmak kurumsal kültürümüzdür. Değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim, satış, pazarlama ve stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmekteyiz.

MİSYONUMUZ

1998 yılında, konut-villa tasarım/dekorasyon ve uygulama dalında sektöre adım atan firmamız; dünden bugüne geçen zaman içinde binlerce metrekareyi aşan yaşam alanları inşa ederek, bu alanlardaki çalışmalarına devam etmektedir. Konuttan otele, sosyal kulüpten tatil köyüne, okuldan spor kompleksine farklı tarzlar ve konseptlerde yaşam alanları inşa etme yolunda ilerleyen; 2008 yılında İstanbul ağırlıklı yaşam alanları inşa etmeye yönelen firmamız, misyonunu daha da belirginleştirmiştir.

Temel felsefemiz kaliteli, işlevsel ve tasarım gücüne sahip; yaşam alanları inşa etmek ve sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi, ilkeli, sorumlu, doğaya saygılı, modern ve teknolojiden üst düzey faydalanmasını bilen yaklaşımımız; tasarım gücümüz ve kalitemizle sektörde lider olmak.

 
Fiorentemutfak.com bir markasıdır.